HELP - Hlavní evidence léčby a prevence

V Katalogu lékařů a zdravotnických zařízení bylo dnes, 19.8.2018, aktualizováno 27 záznamů, včera 5 záznamů.

Katalog lékařů a zdravotnických zařízení

Zadejte jméno lékaře, specializaci nebo obec:

Katalog dle typu zařízení Zobrazit

Katalog dle odbornosti Zobrazit

Katalog dle oborů Zobrazit

Pro lékaře

Přihlášení

Přihlašovací jméno:

Přihlašovací heslo:

Novinky

18.2.2018.

Vážená paní doktorko, vážený pane doktore,

     na základě četných dotazů od Vás, týkajících se elektronických receptů (tzv. eReceptů), jsme si vyžádali stanovisko Státního zdravotního ústavu pro kontrolu léčiv. Dle tohoto stanoviska bude možné i nadále používat listinné recepty jako papírovou průvodku eReceptu, na kterou se bude tisknout čárový kód. Zároveň budou listinné recepty používány v tzv. případech nouze (výpadek internetu, ošetřování pacienta v terénu apod.). Pokud lékař použije v roce 2018 klasický listinný recept i mimo tyto případy nouze, nebude za toto použití nijak sankcionován. Proto si listinné recepty uchovejte, budete je moci i nadále používat.

     Pokud nemáte ještě vyřízeny náležitosti, týkající se přechodu na eRecepty (instalace modulu pro eRecept, elektronický podpis, vygenerování a uložení přístupového certifikátu pro přístup na SÚKL, nastavení tiskového profilu a další), vše Vám pomůže zajistit firma, jejíž počítačový program ve své ambulanci používáte. O všem se tedy domlouvejte s firmou, která je autorem Vašeho programu. Důkladně zvažujte nejrůznější nabídky, které se v poslední době vyrojily a týkají se údajné "pomoci" či "zajištění" přechodu na eRecept. Většinou jde jen o předražené a neúplné služby, které lépe a laciněji pořídíte jinde. 

     Na Vaše případné otázky, týkající se této problematiky rádi odpovíme na telefonních číslech Lékařského informačního centra - 296181212, 296182626.

                   S přáním hezkého dne Vaše Lékařské informační centrum.

 

5.12.2017

Chcete vědět, jak jste na tom s konzumací alkoholu v porovnání s celou populací v české republice? Máte zájem se dovědět další informace o alkoholu? V tom případě neváhejte vyplnit krátký dotazník na www.nudz-snasa.cz . Na některé z vás čeká i finanční odměna.

 enlightenedNa internetových stránkách Lékařského informačního centra naleznete mimo jiné záznamy o více než 34.000 lékařích a zdravotnických zařízeních, které jsou denně aktualizovány. Lékařům, kteří mají rozšířený záznam v Katalogu poskytujeme navíc zdarma tyto nové služby:

-        inzerce na našich stránkách v prakticky neomezeném rozsahu (hledám sestru, hledám zástup, prodám praxi, koupím sterilizátor apod.);

-        vyřizování agendy za lékaře po dobu jejich delší nepřítomnosti v ordinaci (stačí na nás přesměrovat telefon);

-        300 ks papírových průvodek, které lze použít i jako recept se jménem lékaře zakódovaném v čárovém kódu a chráněných proti falšování vodotiskem s možností jejich dalších přiobjednání

-        aktuální sdělení umožní zobrazit zvýrazněně v profilu lékaře požadovanou informaci (dovolená od – do, zastupuje MUDr. XY apod.).

Samozřejmostí je prakticky neomezený prostor pro profil lékaře v našem Katalogu s možností vložení jak textů, tak fotografií a grafických symbolů.

enlightenedPokud máte zájem o umístění vašeho reklamního baneru na naších stránkách, kontaktujte nás zde.

enlightenedKnižní katalog poskytovatelů léčebné a preventivní péče je zcela vyprodán. Stále si jej však můžete objednat v elektronické formě na naší adrese. Katalog má 1035 stran formátu A4 a obsahuje údaje o více než 34.000 poskytovatelích.

Zajímá vás, jak vypadá knižní vydání našeho Katalogu? Zde si můžete prohlédnout vybrané stránky Katalogu poskytovatelů - z každého kraje je uveden jeden okres:

» více

Souhrnná zpráva ze sociologických výzkumů z let 1995 - 2011

» více

Inzerce

Na tomto místě může být Váš inzerát - kontaktujte nás.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobrazit vše

Lékařské informační centrum INRES-SONES Spirox Institut Copyright © Lékařské informační centrum
Aforismus

Každý, kdo chodí k psychiatrovi, by se měl dát vyšetřit. (Soelden)

Přijímáme platby pomocí GoPay.cz