HELP - Hlavní evidence léčby a prevence

V Katalogu lékařů a zdravotnických zařízení bylo dnes, 28.5.2023, aktualizováno 5 záznamů, včera 5 záznamů.

Katalog lékařů a zdravotnických zařízení

Zadejte jméno lékaře, specializaci nebo obec:

Katalog dle typu zařízení Zobrazit

Katalog dle odbornosti Zobrazit

Katalog dle oborů Zobrazit

Pro lékaře

Přihlášení

Přihlašovací jméno:

Přihlašovací heslo:

Novinky

Důležitá zpráva všem, kteří využívají naše webové stránky Katalog lékařů

Naše webové stránky existují od roku 1998, čili právě 25 let. Za tuto dobu je navštívily statisíce uživatelů, většinou opakovaně. O tom se můžete přesvědčit na webu kataloglekaru.cz/stats/ . Stránky jsme provozovali bez podpory reklamních spotů a byli jsme po celou dob považováni za nejúplnější a nejpřesnější databázi provozovatelů léčebné a preventivní péče v České republice.

Všechno však má svůj čas. Provozovatelé a majitelé webu Katalog lékařů už nějakou dobu přesahují věk odchodu na zasloužilý odpočinek, a tak se rozhodli činnost Katalogu lékařů k 30.6.2023 ukončit.

Věk majitelů však není jediným důvodem ukončení činnosti webu. Dalšími jsou rozsáhlé databáze poskytovatelů podobné služby, značná neochota poskytovatelů léčebné a preventivní péče zapojit se aktivně do aktualizace údajů o svých praxích a také rozsáhlá síť webových stránek hlavních poskytovatelů léčebné péče, která pře 25 lety neexistovala.

Víme, že některým z vás, uživatelů našich stránek, budeme chybět. Takže, pokud by se našel někdo, kdo by chtěl v naše záslužném a stále potřebném díle pokračovat, ozvěte se prostřednictvím našeho emailu.

Děkujeme všem věrným uživatelům a podporovatelům našich stánek za trvalou podporu a možnost zaplnit prázdné místo informacemi, kterých byl naprostý nedostatek v situaci, kdy se před lety privatizovala lékařská a preventivní péče v České republice.

 

 

Vaše Lékařské informační centrum

 

Zajímá vás, jak vypadá knižní vydání našeho Katalogu? Zde si můžete prohlédnout vybrané stránky Katalogu poskytovatelů - z každého kraje je uveden jeden okres:

» více

Ukázka klasické zprávy, ze sociologického výzkumu, kterou pro naše zákazníky na zakázku zpracováváme:

» více

Inzerce

Na tomto místě může být Váš inzerát - kontaktujte nás.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobrazit vše

Lékařské informační centrum INRES-SONES Spirox Institut Copyright © Lékařské informační centrum
Aforismus

Pobyt v moderní nemocnici není zdaleka pasivní proces. Lékaři přišli na to, že je nevhodné nechat nemocného jen tak hníti v posteli, že se musí něco dělat pro jeho tělo i duši. Tato idea je nyní tak zdokonalená a prováděna s takovým zanícením, že jen lidé (R. Gordon)

Přijímáme platby pomocí GoPay.cz