HELP - Hlavní evidence léčby a prevence

V Katalogu lékařů a zdravotnických zařízení bylo dnes, 20.8.2017, aktualizováno 95 záznamů, včera 105 záznamů.

Katalog lékařů a zdravotnických zařízení

Inzerce

Přijmeme fyzioterapeuta Centrum fyzioterapie a léčebné rehabilitace v centru Prahy přijme fyzioterapeuta, absolventa Mgr nebo Bc. studia. Nabízíme: možnost plného i částečného úvazku, finanční podporu při zvyšování kvalifikace, příjemné pracovní prostředí a zajímavé platové podmínky. Požadujeme: profesionální přístup, empatii, zodpovědnost, flexibilitu a znalost práce s PC. Praxe v oboru výhodou. Pokud hledáte práci v malém kolektivu zkušených odborných fyzioterapeutů, neváhejte nás kontaktovat na tel. +420 776 206 960 nebo na email: hrabalova.sona@motus-rehabilitace.cz. Nástup možný ihned.

Přejít na detail inzerenta

Publikováno: 4.8.2017

Hledám nástupce do pediatrické ordinace v obci Hodonice, okr. Znojmo.

Hledáme sestru, nejlépe porodní asistentku s registrací do soukromé gynekologické ambulance, minimálně na 2 dny, ideálně na 4 dny. Prac. doba 8-16 hod. Smlouva na HPP, případně na DPP. Pracoviště je v obci Chrášťany, okr. Praha-západ.                                                                            Telefon:

 

 

 

 

Léčebná rehabilitace a neurologie v Ostravě - Přívoze přijme fyzioterapeuta - fyzioterapeutku na částečný či plný úvazek.                                                                     

Nástup možný ihned. Kontakt na telefonech:

Zubní ordinace v centru Prahy přijme zdravotní sestru. Zkrácený pracovní úvazek nebo brigáda možná. Vhodné i pro důchodce.

Na tomto místě může být Váš inzerát - kontaktujte nás.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<< < 1 / 1 > >>

Lékařské informační centrum INRES-SONES Spirox Institut Copyright © Lékařské informační centrum
Aforismus

Smrt lakomce je jeho první dobrý čin. (Publilius Syrus)

Přijímáme platby pomocí GoPay.cz