HELP - Hlavní evidence léčby a prevence

V Katalogu lékařů a zdravotnických zařízení bylo dnes, 30.4.2017, aktualizováno 58 záznamů, včera 5 záznamů.

Katalog lékařů a zdravotnických zařízení

Podrobnosti k možnostem zápisu

Titulní strana : Novinky : Aktuality

Pro zápis na Vaši webovou stránku Vámi poskytovaných ekonomicky náročnějších variant zdravotních služeb můžete postupovat dvěma způsoby:

1.
Máte-li u nás placený záznam, využijte k přístupu do Vašeho Záznamového listu Jména a Hesla, které jste od  nás dostal(a)  spolu se zprávou o zveřejnění záznamu. To Vám umožní otevření Vašeho záznamu. Na stránce http://www.Kataloglekaru.cz na pravé straně nahoře je text Přihlášení, pod ním pole Přihlašovací jméno a Přihlašovací heslo. Tam uveďte údaje z výše zmíněného dopisu. Po otevření Vašeho záznamu přejděte na řádek List typu C. Na otevřeném Listu C  pod bodem 6b. uveďte příslušnou zdravotní službu, kterou jako náročnější v rámci  zákona č. 48/1997 Sb. poskytujete. Příklad:
očkování tetanus 250 Kč
očkování chřipka 350 Kč
atd.
a následně změnu uložte (na konci formuláře je k tomu určené tlačítko Upravit). Po uložení formuláře se můžete hned přesvědčit, jak se Vaše úprava zobrazuje, jestliže kliknete na odkaz Zobrazit zápis.
Nebo nám pošlete e-mail (sekretariat@help-lic.cz) s požadovanými změnami, případně zavolejte na naše kontaktní čísla (296181212, 296182626), my zařídíme vše potřebné. Zápis poskytovaných ekonomicky náročnějších variant zdravotních služeb je pro Vás samozřejmě zdarma.

2.
Nemáte-li u nás placený záznam a máte pravděpodobně u nás záznam neplacený (přesvědčte se na našich stránkách), vyžádejte si u nás  Přihlašovací jméno a Přihlašovací heslo. Připomínáme, že zápis ekonomicky náročnějších variant zdravotních služeb je placenou službou. Podmínkou pro zveřejnění takového záznamu u nás je přihlásit se k Exkluzivnímu nebo Komplexnímu záznamu na Listu C.  

Inzerce

Zubní ordinace v centru Prahy přijme zdravotní sestru. Zkrácený pracovní úvazek nebo brigáda možná. Vhodné i pro důchodce.

Hledám nástupce do pediatrické ordinace v obci Hodonice, okr. Znojmo.

Léčebná rehabilitace a neurologie v Ostravě - Přívoze přijme fyzioterapeuta - fyzioterapeutku na částečný či plný úvazek.                                                                     

Nástup možný ihned. Kontakt na telefonech:

Na tomto místě může být Váš inzerát - kontaktujte nás.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hledáme sestru, nejlépe porodní asistentku s registrací do soukromé gynekologické ambulance, minimálně na 2 dny, ideálně na 4 dny. Prac. doba 8-16 hod. Smlouva na HPP, případně na DPP. Pracoviště je v obci Chrášťany, okr. Praha-západ.                                                                            Telefon:

 

 

 

 

Pronajmu zavedenou tradiční zubní ordinaci v Neratovicích v ulici Nádražní čp. 80, v blízkostí žel. nádraží a autobusových stanic včetně příměstské dopravy z Prahy a ostatních okolních měst a obcí.

Pronajímané prostory mají celkovou plochu 79,21 m2. Ta zahrnuje ordinaci, čekárnu, denní místnost, archiv a příslušenství. Prostory jsou vybaveny teplou a studenou vodou, dálkovým vytápěním, mají možnost zapojení telefonu, internetu, počítače.

V domě je další zubní ordinace. V lokalitě Neratovic a okolí není dostatek zubních lékařů.

Nájemné za měsíc 15.000 Kč + záloha na vodu, el. energii, teplo, TUV, podíl na odvozu TKO. 

 

 

  

Přijmu asistentku do stomatologické ordinace (administrativa, přijímání pacientů, sterilizace nástrojů). MUDr. Naděžda Cimpová

Zobrazit vše

Lékařské informační centrum INRES-SONES Spirox Institut Copyright © Lékařské informační centrum
Aforismus

Humor je sůl země, a kdo je jím dobře prosolen, uchová se dlouho čerstvý. (K. Čapek)

Přijímáme platby pomocí GoPay.cz