HELP - Hlavní evidence léčby a prevence

V Katalogu lékařů a zdravotnických zařízení bylo dnes, 20.10.2018, aktualizováno 5 záznamů, včera 35 záznamů.

Katalog lékařů a zdravotnických zařízení

Podrobnosti k možnostem zápisu

Titulní strana : Novinky : Aktuality

Pro zápis na Vaši webovou stránku Vámi poskytovaných ekonomicky náročnějších variant zdravotních služeb můžete postupovat dvěma způsoby:

1.
Máte-li u nás placený záznam, využijte k přístupu do Vašeho Záznamového listu Jména a Hesla, které jste od  nás dostal(a)  spolu se zprávou o zveřejnění záznamu. To Vám umožní otevření Vašeho záznamu. Na stránce http://www.Kataloglekaru.cz na pravé straně nahoře je text Přihlášení, pod ním pole Přihlašovací jméno a Přihlašovací heslo. Tam uveďte údaje z výše zmíněného dopisu. Po otevření Vašeho záznamu přejděte na řádek List typu C. Na otevřeném Listu C  pod bodem 6b. uveďte příslušnou zdravotní službu, kterou jako náročnější v rámci  zákona č. 48/1997 Sb. poskytujete. Příklad:
očkování tetanus 250 Kč
očkování chřipka 350 Kč
atd.
a následně změnu uložte (na konci formuláře je k tomu určené tlačítko Upravit). Po uložení formuláře se můžete hned přesvědčit, jak se Vaše úprava zobrazuje, jestliže kliknete na odkaz Zobrazit zápis.
Nebo nám pošlete e-mail (sekretariat@help-lic.cz) s požadovanými změnami, případně zavolejte na naše kontaktní čísla (296181212, 296182626), my zařídíme vše potřebné. Zápis poskytovaných ekonomicky náročnějších variant zdravotních služeb je pro Vás samozřejmě zdarma.

2.
Nemáte-li u nás placený záznam a máte pravděpodobně u nás záznam neplacený (přesvědčte se na našich stránkách), vyžádejte si u nás  Přihlašovací jméno a Přihlašovací heslo. Připomínáme, že zápis ekonomicky náročnějších variant zdravotních služeb je placenou službou. Podmínkou pro zveřejnění takového záznamu u nás je přihlásit se k Exkluzivnímu nebo Komplexnímu záznamu na Listu C.  

Inzerce

Na tomto místě může být Váš inzerát - kontaktujte nás.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hledám pro svoji dobře zavedenou praxi PL v Praze lékaře na plný úvazek, nástup možný od 1.11.2018. V případě zájmu mě kontaktujte na mkubik-mudr@seznam. cz

Zobrazit vše

Lékařské informační centrum INRES-SONES Spirox Institut Copyright © Lékařské informační centrum
Aforismus

Za mořem líp, ale cizina; u nás hůř, zato doma. (Maďarské přísloví)

Přijímáme platby pomocí GoPay.cz